10.08 godz. 10.00 Medalistka olimpijska odwiedzi Lublin – konferencja prasowa

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować, że dzisiaj (wtorek, 10 sierpnia br.) o godz. 10 odbędzie się konferencja prasowa z udziałem dwukrotnej medalistki XXXII Letnich Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 w sztafecie 4x400 - Małgorzaty Hołub-Kowalik. Zawodniczka jest studentką bezpieczeństwa wewnętrznego na Wydziale Prawa i Administracji UMCS oraz reprezentantką Klubu Uczelnianego AZS UMCS Lublin.

Serdecznie zapraszamy Państwa na spotkanie, które odbędzie się pod Pomnikiem Marii Curie-Skłodowskiej (lub w Auli Uniwersyteckiej na Wydziale Prawa i Administracji UMCS, jeśli warunki pogodowe będą niesprzyjające). W trakcie konferencji, po części oficjalnej, będzie możliwość zadawania pytań przez media.

Zapraszamy!

Informacje prasowe