#Meetup_UMCSxSantander | Busem przez Świat

4 grudnia 2019 r. nasz Uniwersytet odwiedzą Karol i Ola Lewandowscy – podróżnicy, blogerzy, autorzy filmów oraz książek podróżniczych, twórcy kanału Busem przez Świat. Odwiedzili ponad 60 państw na 5 kontynentach i charakterystycznymi kolorowymi busami przejechali ponad 500 tysięcy kilometrów. Zdobyli wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, takich jak tytuł: Blog Roku 2014, Twórca Wideo Roku 2015, Traveler National Geographic 2018 i Bloger Roku 2019.

Spotkanie odbędzie się w Auli Uniwersyteckiej na WPiA UMCS o godzinie 16:00.

Ekipa Busem przez Świat spotka się ze studentami Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w ramach cyklu #Meetup_UMCSxSantander. Wygłoszą niezwykłą prezentację pod tytułem „Busem przez świat. Droga 66”, w ramach której opowiedzą o swojej prawie trzymiesięcznej podróży przez USA śladami kultowej Drogi 66. W ramach podróży szukali tego, co z niej zostało i ludzi, którzy pomimo jej upadku, dalej wierzą w jej legendę. Karol i Ola Lewandowscy przejechali każdy kilometr tej słynnej drogi, zobaczyli prawdziwą amerykańską prowincję i poznali historie ludzi, których nie zapomną do końca życia. Celem tej podróży było pragnienie dowiedzenia się, czy Ameryka, którą wszyscy znają z filmów jest prawdziwa.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w spotkaniu, które odbędzie się w Auli Uniwersyteckiej WPiA UMCS o godzinie 16.00 i potrwa godzinę. W programie przewidziany jest czas na zadawanie pytań. Wstęp na to spotkanie będzie wolny. Po wydarzeniu będzie istniała możliwość zakupienia najnowszej książki Karola i Oli.

Wydarzenie na Facebooku

    Aktualności

    Autor
    Marcin Wiechnik
    Data dodania
    2 grudnia 2019