ZAKŁAD INFORMATYKI

Adres

pl. Marii Curie-Skłodowskiej 1
20-031 Lublin

Kontakt

Kierownik Zakładu dr hab. Przemysław Stpiczyński, prof. nadzw. Pokój: 236 (II p., budynek Starej Fizyki) Telefon: (81) 537-6227 e-mail: przem@hektor.umcs.lublin.pl, przemyslaw.stpiczynski@umcs.lublin.pl 

Opis

 


 Kierownik Zakładu


dr hab. Przemysław Stpiczyński, prof. nadzw.

Pokój: 236 (II p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6227
e-mail: przem@hektor.umcs.lublin.plprzemyslaw.stpiczynski@umcs.lublin.pl

Strona www

Publikacje


 Pracownicy


dr hab. Halina Bielak, prof. nadzw.

Pokój: 239 (II p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6254
e-mail: hbiel@hektor.umcs.lublin.plhalina.bielak@umcs.lublin.pl


dr Beata Bylina

Pokój: 332 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6270
e-mail: beatas@hektor.umcs.lublin.plbeata.bylina@umcs.pl


dr Jarosław Bylina

Pokój: 332 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6270
e-mail: jmbylina@hektor.umcs.lublin.pljaroslaw.bylina@umcs.pl


dr Ewelina Grabias

Pokój: 222 (II p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6206
e-mail: ewelina.grabias@poczta.umcs.lublin.pl


dr Jerzy Mycka

Pokój: 328 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6199
e-mail: jerzm@hektor.umcs.lublin.pljerzy.mycka@umcs.lublin.pl


dr Monika Piekarz

Pokój: 335 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6107
e-mail: mpiekarz@hektor.umcs.lublin.plmonika.piekarz@poczta.umcs.lublin.pl


dr Piotr Pikuta

Pokój: 321 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6204
e-mail: ppikuta@poczta.umcs.lublin.pl


mgr Joanna Potiopa

Pokój: 335 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6107
e-mail: joannap@hektor.umcs.lublin.pl


mgr Robert Suprynowicz

Pokój: 326 (III p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6182
e-mail: robert.suprynowicz@umcs.lublin.pl


mgr Witold Trojanowski (pracownik emerytowany)

Pokój: 236A (II p., budynek Starej Fizyki)
Telefon: (81) 537-6169
e-mail: witold.trojanowski@umcs.lublin.pl


Zakład Informatyki (na stronie Wydziału)