ZAKŁAD DYDAKTYKI MATEMATYKI

Adres

ul. Akademicka 7
20-031 Lublin

Kontakt

Kierownik Zakładu dr hab. Wiesława Kaczor, prof. nadzw. Pokój: 804 (VIII p., wieżowiec) Telefon: (81) 537-6109 e-mail: wkaczor@hektor.umcs.lublin.pl, wieslawa.kaczor@poczta.umcs.lublin.pl 

Opis

 


 Kierownik Zakładu


dr hab. Wiesława Kaczor, prof. nadzw.

Pokój: 804 (VIII p., wieżowiec)
Telefon: (81) 537-6109
e-mail: wkaczor@hektor.umcs.lublin.plwieslawa.kaczor@poczta.umcs.lublin.pl


 Pracownicy


dr Małgorzata Cudna

Pokój: 707 (VII p., wieżowiec)
Telefon: (81) 537-6195
e-mail: m.cudna@umcs.plmcudna@hektor.umcs.lublin.pl


dr Aleksander Kowalski

Pokój: 707 (VII p., wieżowiec)
Telefon: (81) 537-6195
e-mail: Kowalski@Live.umcs.edu.pl,aleksander.kowalski@umcs.lublin.pl


dr Agnieszka Kozak

Pokój: 910 (IX p., wieżowiec)
Telefon: (81) 537-6117
e-mail: akozak@hektor.umcs.lublin.plagnieszkaanna.kozak@poczta.umcs.lublin.pl


dr Bolesław Prus

Pokój: 910 (IX p., wieżowiec)
Telefon: (81) 537-6117
e-mail: bsprus@hektor.umcs.lublin.plboleslaw.prus@poczta.umcs.lublin.pl


mgr Anna Pyzara

Pokój: 707 (VII p., wieżowiec)
Telefon: (81) 537-6195
e-mail:


Zakład Dydaktyki Matematyki (na stronie Wydziału)