Wydarzenia cykliczne (oferta współpracy)

1+3: Teacher & Student Day

Warsztaty dla nauczycieli języka angielskiego oraz uczniów
ze szkół ponadgimnazjalnych Lublina i okolic

20 marca 2015, godz. 10-12.30

BRING YOUR TEAM: 1 + 3 = 1 TEACHER + 3 STUDENTS
Instytut Anglistyki UMCS wraz z Kołem Naukowym Studentów Anglistyki serdecznie zapraszają nauczycieli wraz z uczniami na wyjątkowe wydarzenie odbywające się równolegle w dwóch strefach:

TEACHER ZONE

Dr Marcin Smolik, Dyrektor Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie,
Ludmiła Stopińska, Kierownik Zespołu Języków Obcych CKE
oraz Beata Trzcińska, starszy ekspert CKE odpowiedzialny za egzamin maturalny z języka angielskiego
zapraszają Państwa na prezentację pt.

Zmiany w egzaminie maturalnym z języka angielskiego od roku szkolnego 2014/2015

Podczas dwugodzinnego spotkania będziecie Państwo mieli również okazję zadać pytania osobom odpowiadającym za kształt i przebieg matury z angielskiego oraz podzielić się własnymi doświadczeniami związanymi z tym egzaminem. Aby eksperci mogli lepiej przygotować się do spotkania, pytania prosimy przesyłać wcześniej w załączonym formularzu zgłoszeniowym na adres anglistyka.warsztaty@gmail.com.

Mamy nadzieję, że skorzystacie Państwo z tego wyjątkowego zaproszenia. Warunek uczestnictwa jest jeden: zgłoszenia przyjmujemy od drużyn – każdy nauczyciel zaprasza od 1 do 3 uczniów z klas I-II, którzy wykazują zainteresowanie językiem angielskim i wyrażą chęć aktywnego uczestnictwa w warsztatach odbywających się równolegle z Państwa spotkaniem – nazwiska uczniów należy podać w formularzu zgłoszeniowym. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

STUDENT ZONE: Na licealistów czeka moc niespodziewanych wydarzeń w trzech odsłonach: Kultowej Filmowej, Słodkiej Kulturowej i Drastycznie Maturalnej. Studenci z Koła Naukowego zapewniają, że po ich warsztatach na pewno będziecie chcieli tu wrócić …

ZGŁOSZENIA (wypełnia nauczyciel)
Prosimy:

• Wypełnić formularz zgłoszeniowy

• Wysłać wypełniony formularz na adres anglistyka.warsztaty@gmail.com (do 15 marca lub do wyczerpania miejsc, liczy się kolejność zgłoszeń)
  • Wydrukować potwierdzenie udziału i przynieść je ze sobą na warsztaty

Informujemy, że w związku z ograniczoną liczbą miejsc, prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch nauczycieli i sześciu uczniów z jednej szkoły.

13 marca 2015
Drzwi Otwarte UMCS

Wszystkich zainteresowanych studiami na Anglistyce serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte zarówno do Chatki Żaka oraz do siedziby Instytutu Anglistyki: Nowa Humanistyka, Plac Marii Curie-Skłodowskiej 4a. Koło Naukowe Studentów Anglistyki przygotowało wiele ciekawych atrakcji – czekamy w sali 12B na parterze. Oto szczegółowy program.

Zapraszamy także do naszej galerii: Drzwi Otwarte 2014