Konkurs na nazwę perfum z okazji jubileuszu Patronki

Pragnąc uczcić jubileusz 150. rocznicy urodzin Patronki naszego Uniwersytetu, został ogłoszony konkurs na nazwę perfum stworzonych specjalnie na tę okazję. Pomysłodawcami tej inicjatywy są: Wydział Artystyczny, Wydział Chemii oraz Wydział Humanistyczny UMCS.

Do udziału w konkursie serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów naszej Uczelni. Nazwa perfum powinna być oryginalnym pomysłem autora oraz nawiązywać do osoby Patronki i Uniwersytetu.

Propozycje nazwy prosimy kierować na adres: humanik@umcs.lublin.pl do dnia 28 maja 2017 r. Zwycięzcę konkursu wyłoni na początku czerwca br. specjalnie w tym celu powołana komisja konkursowa. Nagrodą będzie ufundowany przez JM Rektora UMCS tablet. Zachęcamy do udziału!

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Konkursu.

15 maja 2017