Spektakle improwizowane - Teatr Impro Bezczelny

W 100% improwizowane, pełnometrażowe spektakle, w których na bazie jednego słowa, w wyobraźni widzów wykreuje się świat. Nieco abstrakcyjny, przyprawiony barwnymi postaciami oraz dużą dawką humoru, a tak rzeczywisty, aż na wyciągnięcie ręki.

Teatr Impro Bezczelny:

Bez reżysera, bez scenariusza, bez dokładnie przygotowanych ról – bezczelnie! Teatr improwizowany w całej okazałości, oparty na maksymalnej interakcji z widzem, poważny zabawnie, zabawny na poważnie. Warsztat improwizatorski rozwijają od 8 lat. W 2008 roku powstała grupa No Potatoes Improv Teatr, w której pracowali nad technikami i formami impro. Występowali na festiwalach teatralnych (w Krośnie, Maszewie) i improwizowanych (Kraków, Gdańsk, Konstancin Jeziorna). Od 2015 roku działają jako Impro Teatr Bezczelny.

Repertuar:

  • LONG IMPROV SCENE – forma otwarta - spektakl, którego zarówno tytuł, jak i główne wątki będą wyimprowizowane w sugestiach publiczności. Czasem w oparciu o nagłówki gazet, czasem wraz  z zaproszonym gościem specjalnym, a czasem po prostu inspirując się naszym codziennym życiem. Będzie to spektakl niespodzianka – zaskakująca tak samo dla aktorów-improwizatorów, jak i dla widzów.

  • IMPROV CRIME SCENE - improwizowany kryminał,

  • LOVE IMPROV - krótkie historie o miłości,

  • DWORSKIE PLOTKI – improwizacja z historią w tle,

  • PLAY IMPROV – pokaz umiejętności uczestników warsztatów Play&Fun,

  • IMPROstyle – spektakl improwizowany w wykonaniu zaproszonych gości – zaprzyjaźnionych grup impro z Polski. Chcemy pokazać jak improwizują inne grupy w Polsce i jak wiele jest jeszcze w impro do odkrycia.

Cena:

Bilety na spektakl Play Improv: 5 zł
Bilety na pozostałem spektakle w cenie 10 zł do nabycia tuż przed przedstawieniem.

Teatr Improv Bezczelny na Facebooku

Strona internetowa Teatru Improv Bezczelnego