Olimpiada Filozoficzna

 Serdeczne podziękowania dla Dyrektora dra Mariusza Sagana i Urzędu Miasta Lublin za współfinansowanie Olimpiady Filozoficznej

 
Serdeczne podziękowania dla dra Andrzeja Jeznacha, biznesmena, propagatora filozofii managementu za ufundowanie laptopa dla zwycięzcy XXX Eliminacji Okręgowych Olimpiady Filozoficznej

Dziękujemy wydawnictwom PWN, Aletheia i NOMOS za ufundowanie nagród książkowych dla uczestników okręgowego etapu XXX Olimpiady Filozoficznej.

 

Konsultacje

Sekretarz Komitetu Okręgowego OF w Lublinie dyżurował będzie do końca marca w każdą środę w godz. 14.00-15.30.

Kalendarium

30.11.2017 - ostateczny termin składania prac pisemnych na zawody I stopnia

15.12.2017 - ogłoszenie wyników zawodów I stopnia

10.02.2018 - eliminacje pisemne zawodów II stopnia

24.02.2018 - uroczyste wręczenie nagród laureatom zawodów II stopnia

14.04.2017 - ogłoszenie wyników zawodów III stopnia

 

Wyniki etapu I (szkolnego)

Do II (okręgowego) etapu XXX Olimpiady Filozoficznej zakwalifikowani zostali (kolejność alfabetyczna z podaniem imienia, nazwiska, nazwy szkoły i liczby uzyskanych punktów):

1 Przemysław Bieniek XXI Liceum Ogólnokształcące w Lublinie 22
2 Katarzyna Błaszczak I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 25
3 Olga Bogdańska II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie 30
4 Gabriela Chomiczewska III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie 27
5 Katarzyna Dyrda II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie 23
6 Tymon Frelik Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego w Lublinie 27
7 Tomasz Kalisiak I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 24
8 Bartłomiej Kita  I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Zamościu 22
9 Katarzyna Kowalczyk I Liceum Ogólnokształcącym im. W. Broniewskiego w Świdniku 23
10 Marcelina Koziej Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego w Lublinie 26
11 Monika Krasoń I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 29
12 Aleksandra Kułak I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 26
13 Wiktor Lee I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 23
14 Natalia Litwin I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 23
15 Monika Malinowska I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 26
16 Dominika Murak I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 21
17 Wiktoria Nurzyńska I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 23
18 Urszula Ostrowska III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie 28
19 Antoni Piech I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 21
20 Anna Reszka II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie 25
21 Aleksandra Urban I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 23
22 Karolina Waszak Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Paderewskiego w Lublinie 24
23 Bartłomiej Wyszyński XXI Liceum Ogólnokształcące w Lublinie 27
24 Milena Żydek I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie 30

 

Kontakt:

Komitet Okręgowy Olimpiady Filozoficznej w Lublinie (powiaty: Ryki, Lubartów, Włodawa, Puławy, Łęczna, Opole Lubelskie, Świdnik, Kraśnik, Janów Lubelski, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, Hrubieszów, Zamość, Zamość miasto, Krasnystaw, Chełm, Chełm miasto, Świdnik, Lublin);

Adres: 20-031 Lublin, pl. M.C. Skłodowskiej 4 p. 307, Wydział Filozofii i Socjologii UMCS, tel. (81) 537-27-15.

Skład Komitetu Okręgowego Olimpiady Filozoficznej w Lublinie:

  • dr hab. Andrzej Łukasik, prof. nadzw. UMCS – przewodniczący, konsultacje – czwartek: 11:30 – 13:00, p. 337 e-mail: lukasik@bacon.umcs.lublin.pl
  • dr Marcin Trybulec (UMCS) – wiceprzewodniczący, e-mail: marcin.trybulec@poczta.umcs.lublin.pl
  • dr Marcin Rządeczka (UMCS) – sekretarz, konsultacje: środa 14.00 – 15.30, p. 307, e-mail: marcin.rzadeczka@poczta.umcs.lublin.pl, tel. 081-537-27-15
  • dr hab. Andrzej Kapusta (UMCS)
  • dr hab. Mariola Kuszyk-Bytniewska (UMCS)
  • dr Piotr Lipski (KUL)