Specjalista ds. technicznej obsługi klienta (k/m)

Numer referencyjny
1669/2017
Data dodania
14.09.2017
Data ważności
15.10.2017
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Obsługa klienta
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Modern-Expo S.A.

Modern-Expo Group jest spółką holdingową, wiodącym producentem i dostawca urządzeń sklepowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Głównymi produktami są regały metalowe, systemy wysokich regałów magazynowych, boksy kasowe, urządzenia ze stali nierdzewnej, POSy.Firma została założona w 1993 roku. Dziś Modern-Expo Group dostarcza swoje produkty do ponad 40 krajów Europy, WNP, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej. Modern-Expo zatrudnia 2800 osób.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • sumienność
  • odpowiedzialność
  • pracowitość, dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • sprawna obsługa arkuszy kalkulacyjnych
  • mile widziana umiejętność czytania projektów oraz znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego
Zakres zadań
  •  Praca stacjonarna w zespole obsługującym kluczowego klienta firmy.
  • Przyjmowanie zamówień drogą elektroniczną, analiza otrzymywanych zleceń, nadzór nad pracą ekip serwisowych, wykonywanie analiz sprzedażowych
Oferowane warunki
  • Praca stała,
  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy po okresie próbnym.

Dokumenty aplikacyjne CV, LM należy przesłać na adres: ksliwa@modern-expo.pl