Specjalist(k)a ds. Projektów Unijnych

Numer referencyjny
163/2018
Data dodania
08.02.2018
Data ważności
31.03.2018
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Administracja
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin

Firma świadcząca usługi związane z pozyskiwaniem i rozliczaniem dotacji unijnych dla MŚP

Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Wykształcenie wyższe (mile widziane w zakresie finansów lub pokrewne)
• Doświadczenie w prowadzeniu projektów i pisaniu wniosków o dofinansowanie
• Znajomość zasad i procedur aplikacyjnych w poszczególnych Programach Operacyjnych na lata 2014-2020
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
• Odpowiedzialność, sumienność, terminowość

Zakres zadań

• Przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektów inwestycyjnych oraz miękkich (szkoleniowych) współfinansowanych z UE
• Opracowywanie merytorycznych opinii i załączników do wniosków o dofinansowanie
• Sporządzenie biznesplanów, studiów wykonalności i wszelkich innych analiz biznesowych
• Przygotowywanie harmonogramów płatności i wniosków o płatność
• Nadzór nad terminową realizacją projektów
• Spotkania konsultacyjne z Klientami, czynne doradzanie Klientom w zakresie w zakresie uzyskania dofinansowania z UE
• Bieżąca obsługa projektów w zakresie przepływu dokumentów

Oferowane warunki

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o szerokim profilu działalności

Sposób aplikowania

Prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@ibcompany.pl