Referent ds. prawnych

Numer referencyjny
1663/2017
Data dodania
13.09.2017
Data ważności
31.10.2017
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Prawo
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
SIPMA S.A.

Jesteśmy wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce, jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych na Lubelszczyźnie. Kwalifikacje i kreatywność naszych specjalistów w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i narzędziami pracy sprawiają, że wielokrotnie, jako pierwsi w Polsce wprowadzamy nowe rozwiązania w rolnictwie. Poszukujemy pracowników chcących pracować zgodnie z naszymi wartościami, wśród których najbardziej cenimy Innowacyjność, Twórczość, Zaangażowanie i Entuzjazm w realizacji zadań.Obecnie SIPMA S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko Referenta ds. prawnych.

ul. Budowlana 26 20-469 Lublin tel. 81 44 14 349 email: kadry@sipma.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • wykształcenie wyższe prawnicze (ewentualnie ukończony 4 rok studiów prawniczych)
  • znajomość Kodeksu Spółek Handlowych
  • biegła znajomość MS Office
  • znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie FCE

Ponadto od kandydatów/ek oczekujemy:

  • bardzo dobrej komunikatywności
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • dokładności, skrupulatności, sumienności
Zakres zadań
  • organizacja pracy Zarządu
  • organizacja Walnych Zgromadzeń i Zgromadzeń Wspólników
  • formułowanie wewnętrznych aktów prawnych
  • zarządzanie obiegiem umów
  • prowadzenie analiz dotyczących działalności Biura Prawnego
  • edycja i formatowanie dokumentów
  • obsługa administracyjna biura

Oferowane warunki
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • ciekawa praca w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie
  • system świadczeń socjalnych
  • prywatna opiekę medyczną

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: http://www.sipma.pl/pl/formularz_zgloszeniowy,415.html. Do dokumentów należy dołączyć następujące oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez Spółki GRUPY SIPMA przez okres 12 miesięcy od daty zakończenia niniejszej rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia: 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.