Praktykant/Stażysta (k/m)

Numer referencyjny
1527/2017
Data dodania
11.08.2017
Data ważności
31.08.2017
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna
Branża
Administracja
Obsługa klienta
Ubezpieczenia
Miejsce pracy
Lubelskie
Lublin
Nazwa Firmy
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Lublinie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) – państwowa instytucja publicznoprawna realizująca zadania z zakresu ubezpieczeń społecznych w Polsce. Jest jednostką sektora finansów publicznych.

Maciej Raszewski tel. 81-5357470 kom. 502007793 maciej.raszewski@zus.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

W celu rozpoczęcia praktyki w ZUS należy wypełnić formularz aplikacyjny dotyczący studenckiej praktyki zawodowej w ZUS i dostarczyć go do wybranej jednostki ZUS.

Podczas praktyk w ZUS praktykanci są zobowiązani do posiadania polisy ubezpieczenia od NNW ważnego w okresie praktyk.

Zakres zadań
  • Obsługa klientów na Sali Obsługi Klientów w ZUS.
  • Zdobycie doświadczenia w pracy w administracji publicznej.
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole.
  • Możliwość zapoznania się z nowoczesnymi technikami obsługi klientów.
  • Dla osób zainteresowanych możliwość odbycia dodatkowych szkoleń i wsparcia merytorycznego przy pisaniu pracy dyplomowej oraz materiałów naukowych.
Sposób aplikowania

Przesłanie na adres mailowy:
1) formularza aplikacyjnego
2) CV
Link do formularza: http://www.zus.pl/documents/10182/251394/formularz+aplikacyjny/34549149-2a62-4760-9407-3d5477bba619