Pracownik biurowy z j.rosyjskim (k/m)

Numer referencyjny
1529/2017
Data dodania
11.08.2017
Data ważności
30.12.2017
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Administracja
Miejsce pracy
Lublin
Małopolskie
Śląskie
Wielkopolskie
Nazwa Firmy
Gremi

Gremi Sp. z o.o. – wieloletnie doświadczenie w sferze zapewniania rozwiązań biznesowych,w tym zatrudnieniu obcokrajowców dla potrzeb europejskich inwestorów. Zapewniamy rozwiązaniakadrowe dla przemysłu stoczniowego, zakładów produkcyjnych, a także przedsiębiorstw budowlanych.Nasi pracownicy to między innymi wykwalifikowani spawacze, ślusarze, elektrycy i szlifierze.Nasze biura zlokalizowane są tak na terenie Polski, jak i Ukrainy. Naszymi partnerami są równieżliczne agencje pośredniczące rekrutujące wykwalifikowaną kadrę.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Oczekujemy od Ciebie:
• Dobrej znajomości języka rosyjskiego i polskiego (warunek konieczny)
• Umiejętności obsługi pakietu MS Office
• Zaangażowania i zapału do pracy
• Umiejętności znajdywania rozwiązań i elastyczności działania
• Dobrej organizacji pracy;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

Zakres zadań
  • zarządzanie podległym zespołem (pracownicy fizyczni, budowlani, produkcyjni);
  • współpraca z klientami;
  • delegowanie pracowników na miejsce pracy;
  • prowadzenie dokumentacji;
  • rozwiązywanie wszelkich problemów Klient-Pracownik
Oferowane warunki

Dlatego warto u nas pracować:
• Oferujemy możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczeń w energicznym i międzynarodowym zespole
• Wprowadzenie do pracy , oraz niezbędne szkolenie
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
• System premiowy
• Narzędzia pracy: telefon i laptop
• Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
• Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
• Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.