Obsługa klienta w klubie fitness.

Numer referencyjny
168/2018
Data dodania
10.02.2018
Data ważności
24.02.2018
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa
Branża
Marketing/Reklama/PR
Obsługa klienta
Sprzedaż
Miejsce pracy
Lublin

Fit&Gym AZS to nowoczesny obiekt sportowy zlokalizowany w bryle stadionu Arena Lublin w którym znajdują się: siłownia, sala fitness oraz sala do sztuk walk. Każda sala została wyposażona w profesjonalny sprzęt sportowy, zostało zamontowane profesjonalne nagłośnienie oraz jest darmowy dostęp do sieci WiFi. W naszej ofercie znajdują się również zajęcia grupowe takie jak: tabata, pilates, trening funkcjonalny, brzuch uda pośladki, TBC, zdrowy kręgosłup, antycellulit, Jump&Fit (trampoliny), turbospalanie, sztangi. Zapewniamy swoim pracownikom stały rozwój i atrakcyjne warunki zatrudnienia. W związku z dynamicznym rozwojem klubu poszukujemy energicznej, uśmiechniętej oraz komunikatywnej osoby na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty, dla której będzie to dodatkowe zajęcie.

Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • łatwość w nawiązywaniu dobrych relacji z klientem oraz pozytywne nastawienie i energia do pracy;-
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista;
  • dyspozycyjność oraz zaangażowanie;
  • dbanie o wizerunek firmy.
Zakres zadań

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta
  • aktywna sprzedaż oferowanych usług;
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji;
  • obsługa systemów rezerwacyjnych, biurowych oraz kasy fiskalnej;
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami klubu;-
  • promowanie Fit&Gym AZS wśród znajomych oraz w mediach społecznościowych;
  • prezentacja oferty klubu oraz aktywne pozyskiwanie Klientów na treningi personalne.
Oferowane warunki

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • możliwość darmowego korzystania z usług klubu
  • elastyczny grafik pracy;

CV należy przesłać na adres e-mail: d.pendel@azs.umcs.pl . Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922, z późn. zm.)