MŁODSZY SPECJALISTA DS. WINDYKACJI (k/m)

Numer referencyjny
165/2018
Data dodania
08.02.2018
Data ważności
28.02.2018
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
Stokrotka Sp z.o.o

Stokrotka Sp. z o. o. – jesteśmy siecią handlową obecną na Polskim rynku od ponad 20 lat. W tym czasie wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy. Mamy sieć ponad 400 sklepów, na które składają się supermarkety i markety własne oraz sklepy franczyzowe, co daje naszym pracownikom duże możliwości rozwoju. Jesteśmy obecni zarówno w największych polskich miastach, jak i w małych miejscowościach, aby być bliżej naszych Klientów.

Dane kontaktowe

rekrutacja@stokrotka.pl  tel: 502 004 314

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie itp.)
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość i dokładność
• Komunikatywność
• Wiedza z zakresu ekonomii i rachunkowości
• Znajomość obsługi programu Excel

Zakres zadań

• Monitoring i windykacja należności
• Kontakt z kontrahentami
• Rekomendowanie zasad współpracy z kontrahentami
• Dbanie o jakość i kompletność dokumentacji oraz terminowość
• Współpraca z innymi działami firmy

Oferowane warunki

• Umowa o pracę
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. talony zakupowe, dofinansowanie karty sportowej i imprez integracyjnych)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@stokrotka.pl W temacie wiadomości proszę wpisać Nr Ref.: MSW

Uwagi

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)"