Koordynator pracowników ze Wschodu (k/m)

Numer referencyjny
1530/2017
Data dodania
11.08.2017
Data ważności
30.12.2017
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Administracja
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Lubelskie
Lublin
Małopolskie
Pomorskie
Śląskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie
Nazwa Firmy
Gremi

Gremi Sp. z o.o. – wieloletnie doświadczenie w sferze zapewniania rozwiązań biznesowych,w tym zatrudnieniu obcokrajowców dla potrzeb europejskich inwestorów. Zapewniamy rozwiązaniakadrowe dla przemysłu stoczniowego, zakładów produkcyjnych, a także przedsiębiorstw budowlanych.Nasi pracownicy to między innymi wykwalifikowani spawacze, ślusarze, elektrycy i szlifierze.Nasze biura zlokalizowane są tak na terenie Polski, jak i Ukrainy. Naszymi partnerami są równieżliczne agencje pośredniczące rekrutujące wykwalifikowaną kadrę.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • biegła znajomość jęz. rosyjskiego i polskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • komunikatywność
  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziany własny samochód
Zakres zadań
  •  zarządzanie podległym zespołem (pracownicy fizyczni, budowlani, produkcyjni);
  • współpraca z klientami;
  • delegowanie pracowników na miejsce pracy;
  • prowadzenie dokumentacji;
  • rozwiązywanie wszelkich problemów Klient-Pracownik
Oferowane warunki
  •  umowę o pracę
  • stabilne wynagrodzenie plus premie kwartalne
  • możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • instruktaż i wsparcie naszych najlepszych pracowników
  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy