Konsultant Telefoniczny (k/m)

Numer referencyjny
1660/2017
Data dodania
12.09.2017
Data ważności
30.11.2017
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Obsługa klienta
Miejsce pracy
Lublin

LEGATIS jest leaderem w dziedzinie dochodzenia odszkodowań. Od lat reprezentujemy naszych Klientów, walcząc o najwyższe odszkodowanie. Pomogliśmy już tysiącom Polaków uzyskać godne odszkodowanie! Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i uczestniczyć w realizowaniu wyjątkowej misji, zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra dykcja
  • upór w dążeniu do celu, ukierunkowanie na osiąganie wyników
  • dyspozycyjność- chęć rozwoju
Zakres zadań
  • telefoniczne pozyskiwanie Klientów
  • obsługa połączeń wychodzących i przychodzących
  • prezentowanie oferty firmy
  • umawianie spotkań z doradcami
Oferowane warunki
  • podstawowe wynagrodzenie
  • atrakcyjne premie zależne od wyników miesięcznej pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę na czas nieokreślony
  • stałe godziny pracy od 8-16
  • profesjonalne szkolenia wdrażające do wykonywania zawodu oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • przyjazne warunki
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość awansu w strukturach firmy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kancelarialegatis.pl lub o kontakt telefoniczny.