Junior Linux Administrator (k/m)

Numer referencyjny
1658/2017
Data dodania
12.09.2017
Data ważności
30.11.2017
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Miejsce pracy
Mazowieckie
Nazwa Firmy
4IT Solutions Sp. z o.o.

Naszą specjalnością jest dostarczanie najwyższej jakości usług– projektowania, wdrażania, budowy infrastruktury informatycznej oraz oprogramowania, usług utrzymania systemów informatycznych oraz udostępniania mocy obliczeniowej i oprogramowania (tzw. cloud computnig). Świadczymy usługi wdrożeniowe (projektowe), usługi ciągłe, oparte o uzgodnione parametry funkcjonalne i biznesowe, jak i dostarczamy zasoby do inkorporowania przez Klientów do własnych zespołów.

4IT Solutions Sp. z o.o. Al. Wyścigowa 4B lok 1-4 02-681 Warszawa
www.4it-solutions.pl

kariera@4it-solutions.pl

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Kwalifikacje:

  • Absolwent/ka lub student/ka ostatniego roku na kierunku informatyka lub pokrewnym
  • Znajomość systemów Linux (RHEL)
  • Umiejętność pisania skryptów w oparciu o: Bash lub Python
  • Znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość wirtualizacji: RHEV, KVM
  • Znajomość narzędzi do zarządzania konfiguracji: Ansible lub Puppet lub Chef
  • Znajomość systemów backupowych: Networker lub Data Protector
  • Znajomość sieci SAN i macierzy dyskowych (HP, EMC)
Zakres zadań
  •  zarządzanie system Linux w wysokodostępnych środowiskach
  • zapewnienie ciągłości pracy oraz identyfikacja i rozwiązywanie problemów
  • Praca na rzecz jednej z największych firm informatycznych na świecie
  • Pełny etat
  • Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w zespole profesjonalistów
  • Miejsce pracy – Warszawa lub praca zdalna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: kariera@4it-solutions.pl

Jeśli Twój profil zawodowy różni się od naszych oczekiwań, a mimo wszystko jesteś zainteresowany/a współpracą z 4IT Solutions, złóż swoją aplikację, a my w odniesieniu do aktualnych procesów rekrutacyjnych, indywidualnie rozpatrzymy Twoją Kandydaturę.