EXPORT MANAGER (K/M)

Numer referencyjny
1528/2017
Data dodania
11.08.2017
Data ważności
30.09.2017
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Inżynieria/Branże techniczne
Sprzedaż
Miejsce pracy
Lubelskie
Nazwa Firmy
SMF POLAND Sp. z o.o.

SMF Poland Sp.  z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży produkcji maszyn wydmuchowych do produkcji opakowań PET oraz różnego rodzaju urządzeń dla przemysłu.Wieloletnie doświadczenie i wiele zrealizowanych projektów uczyniło nas zaufanym współpracownikiem  wielu przedsiębiorców na całym świecie. Nasze maszyny pracują w zakładach w prawie 200 krajach zlokalizowanych na wszystkich kontynentach.

Dane kontaktowe

praca@smfgmbh.com
081 751 21 04

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • znajomość języka angielskiego lub innego w stopniu zaawansowanym
  • ważne: wykształcenie techniczne średnie lub wyższe, mile widziani studenci/ki
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn i urządzeń,
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • silna motywacja do osiągnięcia założonych celów oraz samodyscyplina,
  • znajomość specyfiki rynku,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office- MS Excel),
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów).
Zakres zadań
  • aktywna sprzedaż,
  • pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
  • realizacja budżetów sprzedaży,
  • monitorowanie potrzeb rynku i analizowanie konkurencji,
  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów,
  • raportowanie wyników pracy,
  • przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie,
  • dbanie o dobre imię i wizerunek firmy,
  • stałe podnoszenie wiedzy i kwalifikacji.
Oferowane warunki
  • stabilną pracę w dynamicznym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń – podstawa + prowizja od osiąganych wyników,
  • wsparcie managera sprzedaży,
  • dostęp do niezbędnych materiałów promocyjnych i reklamowych, sprzedaż produktów wiodącego producenta,
  • możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Dla nas liczy się się motywacja i chęc do pracy.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aktualnego CV na adres: praca@smfgmbh.com

Do wysyłanej oferty proszę załączyć niniejszą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)"