Business Intelligence Analyst

Numer referencyjny
158/2018
Data dodania
06.02.2018
Data ważności
06.03.2018
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Informatyka/IT
Inżynieria/Branże techniczne
Miejsce pracy
Mazowieckie
Nazwa Firmy
RICG

Dla naszego Klienta, lidera branży Hi-Tech, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Business Intelligence Analyst

Dane kontaktowe
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w obszarze Business Intelligence;
  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego;
  • Umiejętność przetwarzania dużej ilości danych w analizy i raporty;
  • Zaawansowane zdolności analityczne;
  • Poprawne interpretowanie procesów, założeń i celów biznesowych;
  • Doświadczenie w pracy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku;
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, proaktywność
  • Podstawowa znajomość analizy finansowej.
Zakres zadań
  • Zapewnienie analitycznego wsparcia dla wyznaczonej kategorii produktów;
  • Estymacja rynku, przewidywanie trendów i rekomendowanie rozwiązań;
  • Usprawnianie procesów i procedur;
  • Tworzenie narzędzi usprawniających pracę z danymi;
  • Tworzenie cyklicznych raportów na potrzeby lokalne oraz regionalne oraz analiz i raportów ad hoc;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@ricg.eu  z dopiskiem Business Intelligence Analyst.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy. Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Recruitment International Consulting Group Sp. z o.o. (zwane dalej RICG) z siedzibą przy ul. Białej 3/53, 00-895 Warszawa, wpisaną przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000504702; NIP: 525-25-86-019, REGON 147234184 na podstawie ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j Dz. U. z 2016 r. poz. 922 od maja 2018 art. 6 ust. 1 pkt a., zgodnie z treścią ogólnego Rozporządzenia o Ochronie danych), dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz o prawie ich poprawiania i aktualizowania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie."