Asystent Zarządu

Numer referencyjny
44/2018
Data dodania
09.01.2018
Data ważności
11.02.2018
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Administracja
Miejsce pracy
Lublin
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • kreatywności i gotowości do podejmowania nowych wyzwań,
  • wysokiej komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów,
  • samodzielności i dobrej organizacji czasu pracy,
  • umiejętności obsługi komputera (w tym Microsoft Office, internet, urządzenia biurowe),
  • znajomości języka angielskiego.
Zakres zadań
  • Czynne wspomaganie Zarządu w kontroli i zarządzaniu firmą,
  • Rzetelne i efektywne wykonywanie obowiązków i wszystkich zadań zleconych przez Zarząd,
  • Ścisłe i terminowe rozliczanie się z powierzanych zadań,
  • Dbałość o dobre imię i prestiż Spółki,
  • Obsługa sekretariatu firmy w tym rzetelne prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów -wychodzących oraz przychodzących, obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej firmy,
  • Przygotowywanie dokumentacji na spotkania w tym związanej z planami, terminami, - płatnościami, umowami, harmonogramami itp.,
Oferowane warunki
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki pracy,
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Aplikację proszę przesyłać na adres mailowy biuro@colorpark.pl