Asystent managera (k/m)

Numer referencyjny
1661/2017
Data dodania
13.09.2017
Data ważności
30.09.2018
Rodzaj oferty
Praktyka bezpłatna
Branża
Administracja
Organizacje pozarządowe
Psychologia
Miejsce pracy
Zagranica
Feniks. Counselling, Personal Development and Support Services Ltd.

Celem Feniksa jest integracja oraz niesienie wsparcia psychicznego osobom z Europy Środkowo-Wschodniej mieszkających na terenie Edynburga i całej Szkocji. Udzielamy pomocy psychologicznej dorosłym i dzieciom w zmaganiu z przeciwnościami, jakie stawia przed nimi emigracji. Realizujemy projekty aktywizujące szkocką Polonię, takie jak: Grupa Malucha, Aktywni 50+ czy Leith Conversation Cafe. Jednym z głównych celów Feniksa jest budowanie kapitału społecznego Polskiej społeczności w Edynburgu. Osiągamy to poprzez wolontariat oraz wspieranie rozwoju zawodowego emigrantów. Nasi wolontariusze zaangażowani są w prowadzenie naszej organizacji na różnych poziomach oraz zachęcamy do tworzenia własnych projektów. Przyjmujemy też studentów z Polski zainteresowanych odbyciem praktyk w ramach programu Erasmus.

Feniks. Counselling, Personal Development and Support Services Ltd. 151 London Road, Edinburgh EH6 7AE Telefon: +44 (0)7510 122 425 E-mail: info@feniks.org.uk

Strona www
Zakres zadań

W zależności od zainteresowań praktykanta, proponujemy szereg zadań:

  • pomoc w administracji,
  • pozyskiwanie grantów i funduszy na realizację projektów,
  • współpraca z partnerami,
  • przetwarzanie danych,
  • przygotowywanie pism i oświadczeń,
  • promocja organizacji Feniks oraz realizowanych projektów,
  • współtworzenie projektów, mających na celu pomoc imigrantom z krajów Europy Środkowo-Wschodniej,
  • utrzymywanie bazy danych klientów,
  • obsługa klientów zainteresowanych terapią,-
  • dział w psychoterapii grupowej,
  • przygotowanie warsztatów psychologicznych.
  • szybki kontakt i pomoc w przygotowaniu aplikacji na Erasmusa+,
  • zapoznanie się z działalnością organizacji charytatywnych za granicą,
  • możliwość realizacji własnych projektów,
  • możliwość rozwoju i wykorzystania Twoich umiejętności,
  • pracę w małym zespole,
  • miłą atmosferę,
  • doświadczenie i wykonywanie pracy, która przyczynia się do poprawy życia innych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mailowy: info@feniks.org.uk .W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu z Magdą Czarnecką, info@feniks.org.uk, +44 7510 122 425 .