Teatr Akademicki UMCS - spektakl "Rewizor"

  • Grupa docelowa
    Bez ograniczeń
  • Organizator
    Teatr Akademicki UMCS
  • Miejsce
    Duża sala widowiskowa ACK UMCS

Teatr Stopa - Studencki Teatr Opętanych Pseudo Artystów - a od niedawna Teatr Akademicki UMCS, zaprasza na spektakl "Rewizor" na podstawie komedii Mikołaja Gogola.

Ciche, niepozorne miasteczko, z tak samo cichymi i niepozornymi mieszkańcami ma zostać poddane kontroli. Nie wiadomo kiedy i gdzie ma pojawić się rewizor reprezentujący najwyższe państwowe urzędy. Wiadomość ta, rozsiewa strach i zmusza do podjęcia pewnych środków. Czy aby na pewno wszystko w mieście jest zarządzane właściwie? Jakie wykroczenia mają na sumieniu czołowi urzędnicy, ich rodziny i mieszkańcy? Kim jest ten, który ma w ręku klucze do wszystkich sekretów pochowanych pod dywanem w tym mieście?

Sprawdźcie czy zawiódł system państwowy czy może jednostki w obliczu różnych sytuacji odkryły tym razem swoje prawdziwe oblicze. Przekonajcie się i odpowiedzcie sobie na pytanie: czy tej rewizji należało się faktycznie bać?

Występują:
Iwona Przybylska, Jakub Zagaja, Sylwia Syc, Aleksander Klepka, Anna Kara, Kamil Kasperkiewicz, Ewelina Biaduń, Paweł Bik, Michał Cichy, Patrycja Malec, Mateusz Gołębiewski, Eliza Kołodziej, Kamil Stochmal, Justyna Galikowska
Reżyseria: Urszula Kostrzewa

Kiedy: 23 czerwca, godz 19:00
ACK UMCS "Chatka Żaka"
Sala widowiskowa
Wstęp wolny

Zapraszamy!