Konferencja: European Communication Research and Education Association - Radio Relations

Szanowni Państwo,

w dniach 12-14 września 2017 roku Zakład Komunikacji Społecznej Wydziału Politologii UMCS wraz z Polskim Radiem Lublin S.A. oraz Urzędem Miasta Lublin będą organizatorami międzynarodowej konferencji pod hasłem Radio Relations, odbywającej się pod szyldem Sekcji Badań Radia ECREA (European Communication Research and Education Association).

To już piąte z cyklu ECREA Radio Research spotkanie radioznawców. Po raz pierwszy w 2009 roku członków Sekcji gościł Cyprus University of Technology w Limassol (Cypr), następnie w 2011 roku Uniwersytet Minho w Bradze (Portugalia), w 2013 roku University of Sunderland w kampusie w Londynie oraz w 2015 roku Uniwersytet Karola IIIw Madrycie.

Zagadnienie Radio Relations, będące motywem przewodnim konferencji, z pewnością zainspiruje uczestników do dyskusji i stanie się impulsem do ciekawych obrad dla licznych badaczy z całej Europy. Chcemy, aby konferencja stała się okazją do rozmowy o radiu przeszłości i przyszłości oraz o jego relacjach ze zróżnicowanym otoczeniem. Poszerzone informacje zawiera strona tego wydarzenia www.radioresearch2017.org/.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji!

 Przewodnicząca Lokalnego Komitetu Organizacyjnego

dr hab. Grażyna Stachyra

    Data dodania
    6 lutego 2017