Kalendarium podpisanych umów o współpracy

07.06.2017

  • I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim

30.05.2017

  • XIX Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Jerzego Kuncewiczów w Lublinie

28.11.2016

  • II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu

25.11.2016

  • Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie

23.11.2016

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie

21.10.2016

  • Zespół Szkół nr 2 im. Mikołaja Reja w Kraśniku
  • Zespół Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie

08.06.2016

  • VIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie

11.03.2016

  • III Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim

25.01.2016

  • Zespół Szkół nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida w Świdniku

20.01.2016

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach

4.01.2016

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Krasnobrodzie
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w Lubartowie

22.12.2015

  • II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie
  • Zespół Szkół Nr 2 w Nałęczowie

08.12.2015

  • Prywatne Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

21.10.2015

  • Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. T. Kościuszki w Lublinie

28.09.2015

  • Zespół Szkół nr 1 w Hrubieszowie

01.09.2015

  • Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. J. Zamoyskiego w Zwierzyńcu

19.06.2015

  • II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku

20.04.2015

  • I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu

09.04.2015 r.

  • I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

18.12.2014

  • I Liceum Ogólnokształcące nr I im. W. Broniewskiego w Świdniku

16.09.2014 r.

  • I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamojskiego w Zamościu

27.02.2014 r.

  • Liceum Ogólnokształcące im. B. Głowackiego w Opatowie

24.02.2014 r.

  • Zespół Szkół nr 2 im. S. Bolivara w Milejowie

10.02.2014 r.

  • Zespół Szkół nr 1 w Łukowie

12.12.2013 r.

  • IV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Białej Podlaskiej

5.12.2013 r.

  • I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Starachowicach

27.11.2013 r.

  • II Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim

26.11.2013 r.

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Puławach

16.05.2013 r.

  • Zespół Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie
  • Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika w Bełżycach

10.03.2013 r.

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krasnymstawie

29.01.2013 r.

  • Zespół Szkół Ponadgimnzjalnych im. Jana Pawła II w Lipsku

24.01.2013 r.

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Kazimierza Janczykowskiego w Chełmie

10.12. 2012 r.

  • II Liceum Ogólnokształcące im. ks. Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku
  • I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie
  • II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie
  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce

31.05. 2011 r.

  • Szkoła Ogólnooświatowa I-III stopnia nr 2, obwód tarnopolski, miasto Szumsk na Ukrainie

25.11.2010 r.

  • Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Radomiu

22.09.2010 r.

  • VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Lublinie
  • Ogólnokształcące Liceum Językowe im. Unii Europejskiej w Radomiu

22.06.2010 r.

  • Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 r. w Lublinie

12.02.2010 r.

  •  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach

15.12.2009 r.

  •  I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie

2.12.2009 r.

  • Zespół Szkół Zawodowych im. 2 Warszawskiej Brygady Saperów i II Liceum Ogólnokształcące we Włodawie

24.09.2009 r.

  • I Liceum Ogólnokształcące im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej

16.04.2009 r.

  • Zespół Szkół Ogólnokształcących im. H. Sienkiewicza w Szydłowcu

10.02.2009 r.

  •  I Liceum Ogólnokształcące im. J. Kochanowskiego w Zwoleniu

28.02.2008 r.

  • XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania w Lublinie (odnowiona umowa patronacka podpisana 28.02.2005 r.)

15.12.2008 r.

  •  I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Kraśniku

8.12.2008 r.

  • Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu

25.11.2008 r.

  • I Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Lublinie
  • II Liceum Ogólnokształcące im. J.H. Zamoyskiego w Lublinie
  • III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
  • IX Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Lublinie
  • VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu
  • Zespół Szkół nr 1 im. Wł. Grabskiego w Lublinie