UMCS Tennis Cup 2017

Relacja z Turnieju UMCS TENNIS CUP 2017

W dniach 8-10 września na kortach tenisowych Centrum Kultury Fizycznej w Lublinie odbywał się Turniej w Tenisie Ziemnym o Puchar J.M. Rektora UMCS „UMCS Tennis Cup 2017”. W zawodach brało udział 21 zawodników i 2 zawodniczki w kategoriach- OPEN singiel mężczyzn, singiel mężczyzn 40+, debel mężczyzn oraz mikst.

W kategorii singiel OPEN mężczyzn udział brało 12 zawodników, podzielonych na 4 grupy. Do półfinałów awansowali zwycięzcy grup.

Miejsce I- Michał Słoka
Miejsce II- Maciej Surmacz
Miejsce III- Jan Marzec
Miejsce IV- Adam Krzysiak

W kategorii singiel mężczyzn 40+ udział brało 6 zawodników podzielonych na 2 grupy. Zwycięzcy grup grali o I miejsce, a zawodnicy z miejsc 2 w grupach o III miejsce w turnieju.

Miejsce I- Robert Gański
Miejsce II- Marek Głowienka
Miejsce III- Sławomir Cięszczyk
Miejsce IV- Jan Flisiak

W kategorii debel męski startowało 12  par podzielonych na 2 grupy. Zwycięzcy grup grali o I miejsce, a zawodnicy z miejsc 2 w grupach o III miejsce w turnieju.

Miejsce I- Maciej Surmacz, Maciej Tarnowski
Miejsce II- Tomasz Gosławski, Tianzhi Zu
Miejsce III Marek Głowienka, Artur Salomon
Miejsce IV- Sławomir Cięszczyk, Robert Gański

                W kategorii mikst w finale grały dwie pary- Aleksandra Kruk i Emil Janczak przeciwko Marii Kamińskej i Sławomirowi Cięszczykowi. Wygrała para Aleksandra Kruk i Emil Janczak.

                W przyszłym roku planowana jest kolejna edycja na którą serdecznie zapraszamy. 

Zdjęcia- https://www.facebook.com/pg/Centrum-Kultury-Fizycznej-UMCS-636127966434865/photos/?tab=album&album_id=1520597201321266 

    Aktualności