Rekrutacja do projektu

Zapraszamy do projektu studentów II i III roku I stopnia oraz I i II roku II stopnia KIERUNKÓW STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE I BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE

ZAPRASZAMY DO BEZPŁATNEGO UDZIAŁU W PROJEKCIE

„Rozwój kompetencji studentów kierunków Stosunki międzynarodowe

i Bezpieczeństwo narodowe Wydziału Politologii UMCS”

STUDENTÓW II i III ROKU I STOPNIA ORAZ I i II ROKU II STOPNIA KIERUNKÓW

STOSUNKI MIĘDZYNARODOWE I BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE

Celem projektu jest podniesienie kompetencji komunikacyjnych, informatycznych i zawodowych przez studentów UMCS. Uczestnictwo w projekcie zapewni uzyskanie oczekiwanych przez pracodawców na rynku pracy umiejętności potwierdzonych stosownymi ZAŚWIADCZENIAMI I CERTYFIKATAMI!

OFERUJEMY ATRAKCYJNE:

- warsztaty m.in. z autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz negocjacji międzynarodowych,

- kursy m.in. z wykorzystania arkusza EXCEL, strzelania z broni krótkiej, samoobrony,

- zajęcia praktyczne realizowane w formie projektowej,

- wizyty studyjne w Wiedniu m.in. w VIENA INTERNATIONAL CENTRE, siedzibie OBWE i Stałym Przedstawicielstwie RP przy Biurze Narodów Zjednoczonych i organizacjach międzynarodowych w Wiedniu oraz instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zarządzanie kryzysowe,  zajmujących się gromadzeniem i obróbką danych wyborczych, statystyką gospodarczo-społeczną, bezpieczeństwem sieci komputerowych i infrastruktury krytycznej, marketingiem, działaniami kulturalnymi.

Termin i miejsce przyjmowania zgłoszeń: 30.10.2017 r. w Biurze Projektu.

Liczba miejsc w projekcie ograniczona. Decyduje m.in. kolejność zgłoszeń.

Biuro Projektu:

Dom Studencki „Ikar”