Spotkanie z Arletą Bojke

W imieniu Studenckiego Koła Dziennikarskiego Wydziału Politologii UMCS chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie z Arletą Bojke. Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia (czwartek), o godzinie 11.00 w Dużej Sali Widowiskowej ACK "Chatka Żaka. Wstęp wolny.

Arleta Bojke to
- Była korespondentka TVP w Moskwie
- Reporterka "Wiadomości" TVP1
- Laureatka Wiktora w kategorii Dziennikarz roku 2014
- Laureatka gali MediaTory 2014 w kategorii TORpeda

To idealna okazja, by poznać sekret sukcesu kariery zawodowej dziennikarki, dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest praca korespondenta. Spotkanie będzie połączone z promocją najnowszej książki reporterki pt. "Władimir Putin. Wywiad, którego nie było". Książka będzie również do nabycia podczas spotkania. Znajdziemy również chwilę na pytania od publiczności.

Organizator: Studenckie Koło Dziennikarskie Wydziału Politologii UMCS
Patronat: Magazyn Studentów UMCS Polformance oraz Mediatory

„Władimir Putin. Wywiad, którego nie było” to reportaże dziennikarki, która była w samym sercu wydarzeń. To relacje z rosyjskiej operacji przejęcia Krymu i zaogniania się konfliktu w Donbasie niemal godzina po godzinie, ze szczegółami, na które nie było miejsca w telewizyjnych relacjach. To przeciwnicy i zwolennicy rosyjskiego prezydenta widziani oczami reporterki, która rozmawiała z nimi setki razy i próbowała zrozumieć racje każdej ze stron. To opis Rosji, która chce widzieć swoją historię jako wielką i wspaniałą bez ciemnych kart, ale też Rosji, której nie da się nie kochać. To analiza słów i działań Władimira Putina, zwieńczona pytaniami, które jednemu z najbardziej wpływowych ludzi świata warto by zadać.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Serdecznie zapraszamy!

    Aktualności