Bazy publikacji w dostępie testowym

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się i korzystania z baz publikacji, prezentowanych w dostępie testowym.

Przypominamy, że obecnie możliwe jest korzystanie z następujących baz:

Wydawnictwo ICE – oferuje dostęp do publikacji z zakresu dziedziny inżynierii lądowej, budownictwa i nauk o materiałach. Korzystanie z bazy możliwe jest od 31 marca do 30 czerwca 2017 r.

American Society for Microbiology   dostęp do bieżących numerów wszystkich czasopism wydawanych przez Towarzystwo oraz do ich pełnych archiwów. Korzystanie z bazy możliwe jest od 23 marca do 1 maja 2017 r.

ProQuest Central   obejmuje dostęp pełnotekstowy do literatury z zakresu biznesu, medycyny, nauk społecznych, edukacji, nauk ścisłych i technicznych, a także zawiera najważniejsze tytuły w obszarze sztuk widowiskowych i wizualnych, historii, religioznawstwa, filozofii, językoznawstwa i literatury. Korzystanie z bazy możliwe jest od 27 marca do 30 kwietnia 2017 r.

 

Wydawnictwo De Gruyter oferuje dostęp testowy do pełnej treści czasopism z wielu dziedzin, takich jak sztuka, biznes, ekonomia, chemia, informatyka, kulturoznawstwo, historia, prawo, lingwistyka i wielu innych. Pełna lista tytułów dostępna jest w załączniku poniżej. Korzystanie z bazy możliwe jest od 1 kwietnia do 1 lipca 2017 r.

    AKTUALNOŚCI

    Data dodania
    10 kwietnia 2017