ZAPROJEKTUJ Z PROJEKTOREM SWOJE NAJLEPSZE WAKACJE!

Zapraszamy wszystkich studentów i studentki do przeżycia z nami przygody życia! W ramach naszego ogólnopolskiego programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” proponujemy Ci wyjazd na projekt wakacyjny, w czasie którego zrealizujesz zajęcia z dziećmi w wybranym przez Was miejscu w Polsce. Nie tylko zdobywasz możliwość rozwoju osobistego i nowe umiejętności, ale też ciekawie spędzasz swoje wakacje. Zwracamy Ci koszty dojazdu i materiałów edukacyjnych, a szkoła, u której gościsz zapewnia Ci nocleg i wyżywienie. Jeśli szukasz praktyk lub stażu wakacyjnego – nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Zobacz, jak to działa.

Wypełnij formularz rezerwacji szkoły: https://docs.google.com/a/projektor.org.pl/forms/d/1sb-bpJ8L5xmgawTUQyMzp17NGw5BhK4Zyi5_DR5pRA8/viewform?edit_requested=true
Zgłoś projekt w bazie: http://app.projektor.org.pl/

Projekty wakacyjne trwają 5 kolejnych dni roboczych. Długość zajęć organizowanych przez studentów to minimalnie 5 godzin lekcyjnych dziennie. Na jednego wolontariusza nie może przypadać więcej niż 10 uczniów. W tym samym czasie szkoła może przyjąć do 4 wolontariuszy (2 grupy) – zależy to od zadeklarowanej przez szkołę liczby uczniów. Na czas realizacji projektów wakacyjnych szkoła zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie.

Wolontariusze realizujący projekt nie występują w roli wychowawców, nie obowiązują ich książeczki zdrowia ani zaświadczenia o ukończeniu kursu wychowawcy kolonijnego.

MASZ PYTANIA LUB POTRZEBUJESZ POMOCY?
Skontaktuj się z nami – do Twojej dyspozycji jest infolinia Programu 81 534 78 93 oraz mail: biuro@projektor.org.pl

 

    Aktualności

    Autor
    Natalia Wilewska
    Data dodania
    3 lipca 2017