Marketingowe wieczory UMCS

Marketingowe wieczory UMCS to cykl wykładów z praktykami z branży marketingu. W czasie pierwszego wykładu, już w najbliższą środę, będziecie mieli/miały okazję spotkać się z Marcinem Gruszką, rzecznikiem prasowym PLAY.

Wykład odbędzie się w środę, 22 marca 2017 roku o godzinie 18:30 w Auli II na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej (Rektorat, pl. M. Curie-Skłodowskiej 5). Prelegentem pierwszego wykładu będzie Marcin Gruszka, rzecznik prasowy i dyrektor ds. public relations w firmie P4 (operator marki PLAY).

W celu lepszej organizacji wydarzenia prosimy o wcześniejsze potwierdzenie swojej obecności i zapisy za pomocą formularza internetowego.

Dla uczestników/uczestniczek przewidziano certyfikat uczestnictwa w wykładzie praktycznym – warunkiem otrzymania certyfikatu jest zapisanie się za pośrednictwem formularza oraz obecność na wykładzie.

Projekt realizowany jest przez Koło Naukowe Zarządzania i Marketingu na Wydziale Ekonomicznym UMCS. Koordydantorem projektu jest Konrad Koneczny, student I roku II stopnia na kierunku Zarządzanie.

    Aktualności

    Autor
    Natalia Wilewska
    Data dodania
    20 marca 2017