Zapisy do II edycji Akademii Biznesu UMCS

Myślisz o założeniu własnej firmy? Nie wiesz od czego zacząć i gdzie szukać pomysłów? Potrzebujesz praktycznej wiedzy i umiejętności biznesowych? Weź udział w II edycji Akademii Biznesu UMCS! Ten intensywny program akceleracyjny pomoże Ci wykreować własny pomysł biznesowy i rozwinąć skrzydła w biznesie! Rekrutacja trwa od 26 lutego do 11 marca 2018 r.

Celem Akademii Biznesu jest przekazanie uczestnikom kompleksowej wiedzy oraz rozwinięcie ich praktycznych umiejętności w zakresie kreowania pomysłów na biznes oraz tworzenia i rozwoju własnej firmy.

Akademia Biznesu UMCS to cykl 3 warsztatów z  zakresu kreowania i akceleracji pomysłów biznesowych połączonych z indywidualnymi konsultacjami z mentorami – praktykami biznesu, posiadającymi bogate doświadczenie w realizacji programów akceleracyjnych dla początkujących przedsiębiorców, wspierając ich na drodze „od pomysłu do pierwszego finansowania”. 

Dodatkowo osoby nie posiadające własnego pomysłu na biznes mogą liczyć na wsparcie ekspertów Akademii w zakresie jego opracowania. Nowością II edycji jest także możliowść indywidualnej pracy nad własnym projektem biznesowym z mentorami - trenerami Akademii. 

Akadamia Biznesu odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia oraz 21-22 kwietnia, w godz. 9.00-17.00.

Udział w II edycji Akademii Biznesu jest odpłatny i wynosi: 100 zł (studenci i doktoranci UMCS) oraz 200 zł (pracownicy i absolwenci UMCS). 

Szczegółowe informacje dotyczące programu, zapisów i opłat

Akademia Biznesu UMCS realizowana jest przy współpracy ze Startup Academy.

ZAPISY DO II EDYCJI AKADEMII BIZNESU UMCS

Aby wziąć udział w II edycji Akademii Biznesu UMCS należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy oraz dokonać opłaty za uczestnictwo w warsztatach.
Zgłoszenia przyjmowane będą do wyczerpania limitu miejsc.

Student
Doktorant
Pracownik
Absolwent
Posiadam
Nie posiadam, ale chcę nad nim popracować

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z siedzibą przy Pl. M. Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin, moich danych osobowych w zakresie zawartym w formularzu w celu realizacji warsztatów organizowanych przez Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS i kontaktu w sprawach związanych z organizacją warsztatów, przy wykorzystaniu podanych przeze mnie danych kontaktowych.*


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z siedzibą przy Pl. M. Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin, moich danych osobowych w zakresie zawartym w formularzu w celu świadczenia usług marketingu produktów i usług oferowanych przez Biuro Rozwoju Karier UMCS.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z siedzibą przy Pl. M. Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin, moich danych osobowych w zakresie zawartym w formularzu w celu przekazywania mi niezamówionych informacji handlowych o realizowanych produktach i usługach za pomocą środków komunikacji elektronicznej - poczta elektroniczna zgodnie z unormowaniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie z siedzibą przy Pl. M. Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin, moich danych osobowych w zakresie zawartym w formularzu w celu świadczenia usług marketingu bezpośredniego z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.


Posiadam wiedzę, że udzielone zgody są ważne teraz i w przyszłości pod warunkiem braku zmiany celu przetwarzania.*


Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji celu przetwarzania. Brak podania danych uniemożliwia aplikowanie i udział w warsztatach. Jestem świadomy/a przysługujących mi na podstawie przepisów praw, w tym prawa do wycofania zgody. Zostałem także poinformowany o zasadach i środkach przetwarzania danych.

    Aktualności

    Data dodania
    27 lutego 2018