Praca dla asystentów studentów niepełnosprawnych

Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych UMCS poszukuje osób do współpracy na stanowisko asystenta dydaktycznego studenta z niepełnosprawnością na UMCS.

Zapraszamy do współpracy osoby preferujące pracę z ludźmi, otwarte i empatyczne, które chciałyby zdobyć doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z niepełnosprawnością.

Zadania, jakie powierzamy asystentom dydaktycznym, dotyczą wsparcia studentów z niepełnosprawnością - tak, aby w pełni mogli uczestniczyć w procesie dydaktycznym na naszej Uczelni.

Główne zadania asystentów to:

  • asysta podczas dojścia na Uczelnię z domu studenckiego i z powrotem,
  • wsparcie w poruszaniu się po Uczelni,
  • towarzyszenie w dojściu do Biblioteki czy dziekanatu,
  • pomoc w adaptacji materiałów dydaktycznych,
  • pomoc w sporządzaniu notatek.

Wszystkie zadania są dostosowane do potrzeb studenta i predyspozycji asystenta.

Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:

  • sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętne zarządzanie swoim czasem,
  • komunikatywność i otwartość,
  • samodzielność

Osoby (mile widziani studenci) zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie:

  • krótkiego listu motywacyjnego, opisującego dlaczego chcielibyście Państwo podjąć współpracę jako asystent studenta z niepełnosprawnością,
  • CV.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesłać na maila: punkt@poczta.umcs.lublin.pl.

Zachęcamy też do przybycia osobiście i dostarczenie ww. dokumentów pod adres Zespołu: Dom Studenta „Babilon”, ul. Radziszewskiego 17, pokój nr 9.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • przeszkolenie zawodowe,
  • zdobycie nowego doświadczenia,
  • wsparcie pracowników Zespołu,
  • udział w szkoleniach organizowanych przez Zespół,
  • zaświadczenie o współpracy.

Zapraszamy do kontaktu!

Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych UMCS
Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów
Biuro Spraw Studenckich
ul. Radziszewskiego 17/9 (parter)
tel.: 081 537 58 90
e-mail: punkt@poczta.umcs.lublin.pl
Osoby do kontaktu: Katarzyna Skalska

    Aktualności

    Autor
    Katarzyna Skalska
    Data dodania
    5 października 2016