Jednostki i pracownicy - książka adresowa

mgr Elżbieta Maksym

mgr Elżbieta Maksym
Stanowisko
specjalista
Jednostki
SEKCJA OBSŁUGI INFORMATYCZNEJ UMCS
Telefon
81 537 28 95
Adres e-mail
Wyświetl
Strona www
www.man.lublin.pl

Adres

pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5/1606
20-031 Lublin

O sobie

Redaktor serwisów internetowych UMCS


Ogłoszenia

Dostarczanie materiałów do publikacji w serwisie internetowym UMCS

  1. Pamiętaj o podaniu podstawowych informacji, takich jak: nazwa wydarzenia, miejsce, czas, organizator, cel, kontakt, grupa docelowa, cena, harmogram, zapisy czy adresy www.
  2. Informacje podstawowe powinny być przesłane w formie tekstowej (a nie np. umieszczone w treści plakatu) na adres redakcja@umcs.pl. Nie przepisujemy ulotek, plakatów i pism.
  3. Dołącz materiały graficzne - logotyp, plakat, ulotka itp. Nie wstawiaj materiałów graficznych do pliku tekstowego; prześlij je jako załącznik do maila.
  4. Pamietaj o przestrzeganiu praw autorskich (dotyczy to zwłaszcza zdjęć i grafik pobieranych z internetu).
  5. Jeśli materiały dotyczą wydarzeń odbywających się na wydziale, korzystniej jest opublikować je na stronie wydziałowej i stamtąd skierować do (jednoczesnej) publikacji na stronie głównej UMCS. W serwisie głównym jest duża rotacja aktualności, które są widoczne na pierwszej stronie maksymalnie 1-2 dni. Redaktor strony wydziałowej po opublikowaniu informacji w aktualnościach i/lub w kalendarzu wydarzeń może skierować ją jednym kliknięciem stronę główną umcs.pl. W ten sposób aktualność znajduje się w dwóch miejscach i ma znacznie więcej odbiorców.
  6. Prześlij nam informację odpowiednio wcześnie. Mamy wiele zgłoszeń, publikacja może trochę potrwać.
  7. Jeśli jesteś pracownikiem UMCS, skorzystaj ze swojego maila służbowego. To znacznie skróci czas publikacji.
  8. Nie zamieszczamy reklam. Logotypy i oferty komercyjne muszą mieć podstawy w umowach zawieranych z UMCS.
  9. Nie zamieszczamy informacji zewnętrznych (np. o wydarzeniach kulturalnych) chyba, że zobowiązuje nas do tego umowa, UMCS jest ich współorganizatorem lub objął nad nimi patronat.
  10. Pamiętaj, że jako pracownik UMCS możesz samodzielnie edytować swój profil osobowy i opis własnej jednostki w książce adresowej. Możesz także dodawać ogłoszenia na tablicy wydziałowej.

Regulamin serwisu internetowego UMCS