10-lecie "Frakcji Suchej" - Wystawa "Czas"

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy "Czas", która odbędzie się 30 czerwca o godz. 18:00 w białym foyer ACK UMCS.

Wystawa „Czas” powstała z okazji 10-lecia zaistnienia Koła Naukowo-Artystycznego FRAKCJA SUCHA. Koło nieprzerwanie działa przy Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Członków koła stale przybywa, a założyciele powrócili do organizacji jako opiekunowie.

Frakcja Sucha od zawsze przyciągała do siebie aktywnych ludzi, którzy wspólnym wysiłkiem w studenckiej atmosferze zrealizowali wiele przedsięwzięć. Wystawa jest okazją do świętowania nie tylko upływającego czasu, ale również osiągniętych sukcesów. Choć działalność koła nie zamyka się jedynie w ścianach pracowni w ramach wystawy pokazujemy to, co kochamy najbardziej- grafikę warsztatową. Dominującą cechą naszej sztuki jest różnorodność- tak jak różnorodne są osobowości tworzące koło, z których każda wkłada najlepszą część siebie w podejmowane inicjatywy.

Zaprezentowana twórczość jest dziełem zarówno byłych jak i obecnych członków koła.

Zapraszamy!

Patryk Przygodzki